Polityka prywatności

Polityka Prywatności

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym dalej „Rozporządzeniem „informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Justyna Okupska właściciel  firmy „Dietfit Medica Poradnia Dietetyczna „Zgierz ul. Powstańców  Śląskich 21

 

 1. Pani/Pan dane osobowe będą przetwarzane w celu:

1.Przygotowania indywidualnego planu żywieniowego, zaleceń dietetycznych , stylu życia.

2.Przekazywania Panu/Pani poniżej wymienionych informacji, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np :sms, e-mail)

Informacje

-zmiany terminów, zmian lub odwoływania terminów konsultacji

-przekazywanie wszelkich informacji związanych z wykonywaniem usługi tj. poradnictwa dietetycznego

-informacje o konkursach, promocjach

3.Dane osobowe, które są niezbędne do wykonania usługi;

 1. a) imię i nazwisko
 2. b) wiek
 3. c) dane antropometryczne (mas ciała, wzrost, obwody ciała)
 4. d) wywiad zdrowotny (przebyte lub istniejące choroby, operacje, zabiegi, dolegliwości , zażywane leki, suplementy, stosowane diety , alergie, nietolerancje pokarmowe i inne informacje podawane na potrzebę wykonywania usług tj, porady dietetycznej
 5. e) wywiad dotyczący stylu życia (poziom aktywności fizycznej, charakter pracy, stosowane używki itp. na potrzebę dostosowania odpowiednich zaleceń i profilaktyki zdrowotnej)
 6. f) dane do kontaktu (telefon , adres email)
 7. Zarządzanie danymi osobowymi
 8. a) Użytkownik ma prawo dostępu do danych i może zażądać sprostowania lub usunięcia przetwarzania jego danych osobowych.

Po przyjęciu wniosku w tej sprawie jesteśmy zobowiązani  do zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.

 1. Jak długo będziemy wykorzystywać dane?

Dane osobowe będą wykorzystywane  do czasu odwołania zgody.

 1. Jak można się skontaktować z nami w sprawie ochrony danych osobowych?

Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych  pod adresem mailowym justynaokupska@interia.pl

 1. Składanie skarg i zażaleń.

W przypadku stwierdzenia naruszenia w zakresie  ochrony danych osobowych Użytkownik może złożyć  skargę na Operatora  do Prezesa Urzędu Danych Osobowych

 

 

Subskrypcja newslettera

W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie w procesie rejestracji  prosimy jedynie o podanie adresu email , na który przesyłane będą informacje handlowe, promocje, nowe wpisy, konkursy od Administratora. Dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania newslettera , chyba ,że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, klikając link anulujący subskrypcję, co spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.